0%

Vánoční soutěž s Tondou

20. 12. 2018


Ahoj kamarádi,
často se na mne obracíte s prosbou o novou soutěž. Vánoce jsou ideální čas pro splnění tohoto přání.

Vyhlašuji tedy soutěž o sadu 4ks barevných popelniček, Igráčka popeláře, sadu tašek na třídění nebo vstupenku do IQlandie v Liberci.

Soutěž probíhá do 8.1.2019

 

Pravidla soutěže:

Pořadatelem soutěže je společnost EKO-KOM, a.s.

Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník webu starsi.tonda-obal.cz mladší 18let (starší mohou mladším pomáhat, jinak jim doporučujeme soutěže na našem webu www.samosebou.cz nebo na facebooku).

Pro účast v soutěži zašlete na e-mail tonda@ekokom.cz fotografii nebo textík o tom, jak jste třídili během vánočních svátků nebo třeba i na Nový rok odpady. Fotit můžete třídění odpadu doma nebo třeba, jak vypadaly kontejnery na ulici, ale vyhněte se fotografiím osob – neposílejte nám, maminky, tatínky, sebe ani sourozence. Krátké příběhy můžete psát o čemkoliv, co souvisí s odpadem, ale přednost dáváme těm vtipným:-) Přijaty budou pouze maily, jejichž velikost nepřekročí 10MB. Z každé e-mailové adresy může být zaslán právě jeden e-mail. Do předmětu uvádějte “soutěž”.

Zasláním fotografie nebo textu dáváte najevo, že jste autory fotografie nebo textu a souhlasíte s jejich uveřejněním na webu starsi.tonda-obal.cz

Výherci soutěže: Do soutěže bude zařazen každý, kdo pošle mail splňující zadání výše. Výhercem se stává odesílatel každého desátého mailu splňujícího tyto podmínky (do počtu 200 přijatých mailů – takto bude tedy vybráno max. 20 výherců). Mimo to porota složená ze zaměstnanců EKO-KOM, a.s. bude vybírat další soutěžící, jejichž fotografie nebo text se jí budou nejvíce líbit. Toto budou dodateční výherci (max. 10 výherců).

Předání výhry: po vyhodnocení soutěže 9.1.2019 budou výherci kontaktováni e-mailem s žádostí o výběr, kterou z cen chtějí + doplnění informací potřebných k zaslání výhry (poslání poštovní adresy). Pokud se výherci na zaslaný e-mail neozvou do 14ti dnů (23.1.2019 23:59), jejich nárok na výhru zaniká. Výhercům, kteří zašlou svoji adresu bude výhra zaslána do sedmi dnů od obdržení e-mailu s touto adresou.

Pořadatel soutěže nijak neručí za případné technické problémy související s mailovou korespondencí. Soutěžícím doporučujeme 10.1.2019 zkontrolovat také složku nevyžádané pošty.

Tato soutěž se řídí našimi obecnými podmínkami ochrany osobních údajů. Soutěžící vyjadřuje účastí v soutěži souhlas s těmito podmínkami.

Ahoj, jmenuji se Tonda Obal a mým koníčkem je vše, co se týká odpadů. Jsem rád, že jsi zavítal na mé stránky. Pokud se chceš dozvědět něco o třídění a recyklaci odpadu, tak jsi tu správně.